Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Az idén várható online oktatás...

Az idén várható online oktatás az iskolásoknak?

Figyelt kérdés
Gimnáziumban sok tanárom mondja, hogy szerintük nem lesz a magas átoltottság miatt. Szerintem butaság ez az átoltottsági statisztika, nem hinném, hogy valós adatokat mutat, de ez mindegy is. Nincs esetleg olyan belsős itt gyk-n, aki tud valami infót, lesz-e online oktatás, esetleg ezek után a nagy események után, mint a pápa látogatása, és ez a vadászati világkiállitás? Pár helyen láttam olyan ki írásokat is, hogy mivel most voltak a sulikban az oltások, ha sokan be oltották magukat maradunk jelenlétin, de ha több az oltatlan attérünk online oktatásba, illetve a másik véglett, az oltott jelenlétin van, az oltatlan online, bár ez szerintem hülyeség. Nektek mi a véleményetek?

2021. szept. 5. 23:33
 1/3 anonim ***** válasza:
77%

Biztosat nem lehet mondani. Ha van is itt belsős (ami szinte kizárt, hogy biztosan kiderül), nem fogja elárulni az igazat.

Sok helyen pedzegették már, hogy a fenti is említett esempnyek után lezárások jöhetnek. Bármi előfordulhat, és az ellenkezője is. Az viszont biztos, hogy a fertőzések/halálozások száma alapján fognak bármilyen döntést is hozni.

2021. szept. 5. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
0%
Nem lesz, több cikk volt arról, hogy nem fognak korlátozó intézkedéseket bevezetni.
2021. szept. 6. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
32%

Nem vagyok semmilyen belsős, de leírom a véleményem.


Nincsen összefüggés az említett kiemelt rendezvényekkel. Nyáron is ment a mantra, hogy minden a foci EB miatt nyit ki, aztán majd zárunk. Meg az áprilisi terasznyitásnál is a földhöz verték magukat sokan, hogy na majd megint mindenki lélegeztetőgépen fog hörögni. Azóta egész Európában ittt vannak a legjobb járványügyi adatok. Kormányoldalról úgy szól a kommunikáció, hogy nem lesznek lezárások (szolgáltatások bezárása, kijárási tilalom, határázár) a negyedik hullám alatt a magas átoltottság miatt, azonban, ha a járványhelyzet indokolja, visszajöhet a maszkviselés illetve a védettségi igazolványnak ismét nagyobb szerepe lesz a mindennapokban. Sokan azért oltatták be magukat, mert vissza szerették volna kapni a járvány előtti életüket, erre tettek fel mindent a kampányban.

Kérdezem én, ezek után mekkora a realitása annak, hogy ismét bezárnak mindenkit (oltottakat is), hirtelen egy nemzetközi eseményt követően. Erre az utolsó garancia már csak a jövő tavaszi választások.

A korlátozásokat nem a fertőzöttek számához viszonyítva hozzák, hanem az ellátórendszer leterheltségének függvényében. Ezek átírhatnak mindent az utolsó pillanatban (még a politikia érdekeket is). Ha kijön az, hogy a kórházi kezeltek 80-90%-a oltatlan, akkor megint csak nem lesz általános zárásnak értelme. Az online oktatás is ennek függvénye.

2021. szept. 6. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!