Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ha megváltozott az egyetem...

Ha megváltozott az egyetem neve, és a karok felosztása is, akkor kell új diákigazolványt csináltatnom?

Figyelt kérdés
Nem kaptam erről infót, de februártól teljesen más lett az egyetem neve, és a karokat is egy teljesen más intézeti struktúra váltotta fel. Így a diákon lévő intézményi adatok sem utalnak még az elődintézményre sem. Eddig nem volt belőle gond, de gondolom nem kell újat csináltatnom... Mert ez nagyából olyan, mintha az én nevemet változtatnám meg teljesen és nem csinálnék új igazolványt hozzá. Ezért érdekes nekem.

2021. szept. 7. 09:33
 1/1 anonim ***** válasza:
Nekem gimiben változott meg a gimi neve, nem kellett új diákot csináltatnom. Gondolom, ha új kell akkor fognak titeket tájékoztatni.
2021. szept. 7. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!