Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Valaki segítene egy kezdő...

Valaki segítene egy kezdő tanítónak mozaik könyv kódokkal?

Figyelt kérdés

Leginkább az 5-6. osztályos mozaikos történelem könyvek kódjai érdekelnének, a mozaweb aktiváláshoz, de más könyvek kódját is szívesen fogadnám segítségül. Mivel ezek a kódok egyszer használatosak, így ha lehet privát üzenetben írjatok ezzel kapcsolatban.

Előre is nagyon szépen köszönöm a segítséget, egy kezdő tanító.



2021. szept. 8. 15:40
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
97%
És akkor én mit használok a gyerekkel? Vedd meg a könyvet.
2021. szept. 8. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Mivel az egyetemen önköltséges szakon vagyok, sajnos nincs rá keretem. Az ilyen háborgó válaszokat köszönöm nem kérem. Amennyiben nem segíteni szeretne, kérem hanyagolja a válaszadást. Köszönöm.
2021. szept. 8. 15:55
 3/11 anonim válasza:
42%
Nem vagyok otthon témába,de ha 5-6 osztályos könyvek kellenek,biztos vannak széles családban gyerekek akik még van az mozaik vagy mi, csak kölcsön kell kérned őket
2021. szept. 8. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Jó ötlet, csak sajnos nincs, ha lenne kitől elkérnem, nem az internethez fordultam volna.
2021. szept. 8. 16:25
 5/11 anonim ***** válasza:
19%
Tanító alsóban tanít. Minek az 5-6?
2021. szept. 8. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
35%
És szüleid nem vennék meg neked?lehetne karácsonyi ajándék vagy születésnapi is
2021. szept. 8. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
22%
#5 ezeket mozaikat nem kapják meg ingyen tanulók?
2021. szept. 8. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

A műveltség területem ember és társadalom, így 5-6. osztályban történelmet és hon-és népismeretet is tanítok. A szüleimre sajnos nem számíthatok semmilyen téren. Egyetem mellett dolgozom, mivel önellátó vagyok, így a megélhetésem mellett a tanulmányaimat is magamnak finanszírozom. Sajnos az ösztöndíjak is amit kapok, leginkább megélhetésre megy el. Ez a válasz 5/7nek és 6/7nek is.


7/7: a mozaikos tankönyvet nem igazán lehet használni, mert az új NAT az Ofis tankönyvek használatára kötelezi a tanítókat, viszont nálunk a szakvezető elvárja, hogy a mozaikos tankönyvbül tanítsuk le az anyagot, a könyv részletessége miatt. Tehát nem kapja senki sem ingyen a mozaik könyvet.

2021. szept. 8. 17:24
 9/11 anonim válasza:
89%

#5 vagyok

Régen nem vagyok bent tanítási rendszerben de még így is látom,nagyon rosz maga rendszer


Remélem kapni fogsz kódot

2021. szept. 8. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
94%

Ne haragudj, de az 5.-es töri tankönyv 1500 ft. A 6.-osra nem kerestem rá, de gondolom hasonló az ára. Még szállítással együtt is tuti 5000 ft alatt lenne a két könyv bőven. Azért az önköltség mellett erre futhatná.


Nem fikázni akarlak, de nálunk ami kell, azt megrendeljük, megvesszük. Én is tanulok, levelezőn.

Amit nem kell megvenni, azt kölcsön kérjük. Legutóbb pl a suliból kértem, ahol gyakorlaton voltam.

2021. szept. 9. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!