Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Milyen szakmát/technikumot...

Milyen szakmát/technikumot tanultál ki, amivel nem tudtál elhelyezkedni az életben vele?

Figyelt kérdés
Versenyképtelen szakma volt, vagy szimplán kiderült: nem az életed álma?

2021. szept. 11. 14:46
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Gimiben informatika szakra jártam, kaptam is egy számítógépes rendszerkarbantartó szakmát, az életben nem dolgoztam benne, mert gyűlölöm, nem értek hozzá, utálom, és hasztalan. Van másik három szakmám, azokkal elvagyok.
2021. szept. 11. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Mi az a másik három ha szabad kérdezni?
2021. szept. 11. 17:58
 3/4 anonim ***** válasza:
Csak akkor hasztalan első, ha nem értesz hozzá. De akkor minden szakma hasztalan.
2021. szept. 11. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Hát, osztálytársaim, akik elvégzték, de értenek hozzá sem kaptak benne munkát, senki. Ezt a szakmát tovább lehetett vinni informatikai rendszerüzemeltetőnek például, azzal már picit nagyobbak az esélyeid, de az igazi az, ha egyetemre viszed tovább, vagy elég magas szinten űzöd a szakmát ,sé bejutsz valami jó helyre. Ilyet is ismerek, neki nincs is infós diplomája. Mindenesetre én gyűlölöm ezt a területet.

Visszatérve burkoló vagyok, személy-é vagyonő, és épp most tanulgatom a gépjármű mechatronikai technikusi szakma dolgait, szóval igen. Picit csaltam, egyelőre összesen van három szakmám, de lassan négy lesz.

Két szakmámban melózom, ez az autós már csak hobbi, mert érdekel ez a terület.

2021. szept. 11. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!