Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Lábvisszérrel átengednek a...

Lábvisszérrel átengednek a mozdonyvezető alkalmasságin?

Figyelt kérdés
Olvastam a netjogtárban, hogy mi alkalmas, mi nem, de sok egymásnak ellentétes dolgot olvastam már több helyen is, így nem vagyok biztos benne, hogy most mi ezzel az igazság.
2021. szept. 11. 20:25
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Meg se fogja nézni, ha külön nem mondod.
2021. szept. 11. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
62%

Igen. Egyrészt rettentően hiányszakma, így az orvosin már-már átlökdösik az illetőket. Vagyis hacsak nincs valami olyan nagy bajod, amit egy vak is kiszúrna, pl. inzulinozós cukorbetegség, színbvakság, halláskárosodás, akkor át fognak engedni.

Egyébként meg sem nézik, nem kell levetkőzni gatya-zoknira, nem vizsgálnak át. És hidd el, hogy sok gyakorló mozdonyvezetőnek is van mindenféle panasza, igen sokan túlsúlyosak is, vagy magas vérnyomással küzdenek. Mégis dolgoznak. Oké, az időszakos orvosi azért nem olyan szigorú, mint az előzetes orvosi, de akkor sem lesz ebből a visszér dologból semmi, pláne, ha nem is teszel szóban említést róla. Ne legyél a saját felvételid ellensége :)

2021. szept. 15. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!