Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mennyire van még esélyem...

Mennyire van még esélyem orvosin (SOTE) summa cum laude diplomát szereznem?

Figyelt kérdés

Főleg az érdekelne, hogy az első 3 évben oktatott(elméleti és preklinikai) tárgyakból milyen jegyeket kellene/kellett volna szereznem ahhoz, hogy meglegyen a 4,51es átlag?

A 3. Év végére kb mennyinek kellene lenni az átlagomnak, hogy a klinikai tárgyakkal még fel tudjam húzni?

(Nem a matematika lehetőségeg érdekelnek, hanem a reális esélyek ;) )

Köszönöm a válaszokat!



2021. szept. 12. 00:48
 1/3 anonim válasza:
20%
0
2021. szept. 12. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
89%
ne ez érdekeljen, engem is ez érdekelt, de aztán jött pár keményebb tanár, akinél sokkal nehezebb volt vizsgázni, sőt nem bízott az online vizsgákban, mégha teljesen tudtam az anyagot, sokszor a többiek könnyebb tanárhoz kerülnek, úgyhogy én 3. után elngedtem ezt a dolgot, s már nem idegeskedem, ha 4-eseket kapok, te se tedd. (egy végzős gtk-s)
2021. szept. 12. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
86%
*gytk-s
2021. szept. 12. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!