Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mennyit érdemes tanulni egy nap?

Mennyit érdemes tanulni egy nap?

Figyelt kérdés

Elsőéves egyetemista vagyok. Középiskolában nem tanultam, most viszont érzem, hogy kellene. Szeretnék minél jobban teljesíteni. Jelenleg elsőévesként-főleg így az elején-még nincs olyan rengeteg tananyag, ezért is szeretném kihasználni az időt, hogy megtanuljam beosztani az időmet.

Akik egyetemen jól teljesítenek, azok mennyit tanulnak egy nap? Nektek milyen módszerek jönnek be?



2021. szept. 12. 20:11
 1/2 anonim ***** válasza:
50%
Amennyit kellett. Zhkra, vizsgákra. Év közben csak a feladatokat csináltam meg.
2021. szept. 12. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem az volt a stratégiám hogy szinte minden nap tanultam, általában csak az aznapi anyagot. Pár előadás után màr lehet látni hogy melyik tantárgy nehezebb, magolósabb, azokat mindig átnéztem hétvégente is. Ezzel annyit lehet elérni hogy a rettegett 7. hét nem fog több száz oldalnyi anyaggal pofán vágni :D szóval javaslom hogy a nehéz tárgyakra hétvégente egy délelőttnyi időt mindig szánj, ha nincs zh, akkor is
2021. szept. 12. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!