Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szokott olyan előfordulni,...

Szokott olyan előfordulni, hogy valaki akkor hagyja abba az egyetemet, és iratkozik ki, amikor már majdnem elvégezte a szakot? Utolsó félévben mondjuk

Figyelt kérdés
2021. szept. 13. 05:10
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Biztos van rá példa, de szerintem itt a legtöbb nyomós indokkal csinálja, nem csak "jah még se ezt akarom" mert akkor már befejezné szerintem.


Bár kitudja...

2021. szept. 13. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Nálam ez most van folyamatban éppen. 2 évet jártam egy szakra, az utolsó félévem közepén döntöttem el, hogy én ezen nem szenvedek tovább, mást szeretnék csinálni. Bánom, hogy nem léptem meg ezt előbb, de így alakult:) Szóval most passzívon vagyok, majd szeptemberben kezdek egy új szakot, amit ténylegesen szeretnék végigcsinálni!:D
2021. szept. 13. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Azért akkor már nem jellemző. Hacsak nem nagyon megcsúszott az illető, tehát "harmadévesen" is első- és másodéves tárgyakkal küszködik, s végül inkább abbahagyja/a sokadik tárgyfelvétel után megszűnik a jogviszonya.


Olyat ismerek, aki végigcsinálta, de nem akaródzott szakdolgozatot írni. Emiatt persze nem is államvizsgázhatott, nem kapott diplomát.i

2021. szept. 13. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!