Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » (Sürgős) Csapatversenyben nem...

(Sürgős) Csapatversenyben nem jó az időpont de már jelentkeztem. Mit írjak a tanárnak?

Figyelt kérdés

Ez tényleg csak egy gyors kérdés. Az email nagy része megvan, de azt nem tudom, hogy írjam le, hogy "keressél helyettem valaki mást mert nem tudok menni".

Vagy csak szimplán valami megoldást erre, hiszen mégiscsak én rontottam el hogy jelentkeztem amikor nem jó az időpont.



2021. szept. 17. 19:04
 1/3 anonim ***** válasza:
Egyszerűen leírod, hogy sajnálod, szerettél volna részt venni, de mégsem jó az időpont. (Mi ebben olyan nehéz?)
2021. szept. 17. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Hát ennyit leírtam, de szokás ezek mellé valami megoldást kínálni, és ez igazából a kérdésem.
2021. szept. 17. 19:21
 3/3 A kérdező kommentje:

Jó, igazából most már mindegy, eküldtem. Köszi azért a választ :)



----- Kérdés lezárva -----

2021. szept. 17. 19:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!