Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mikort írtátok a szakdolgozato...

Mikort írtátok a szakdolgozatotokat?

Figyelt kérdés

Alapbetően egy eléggé extrovált ember vagyok, minden hétvége tele van programokkal, hétköznap nem annyira,mert gyakornokoskodom.

Most megígértem magamnak,hogy mive januárban diplomázok, minden hétvégén csak 1 program lehst,azon kívül írom a szakdogát, de elég mehéz így nekikezdeni,mert a sok dologra gondolok,amit csinálhatnék helyette és rosszul érzem magam.

Ti amikor írtátok a szakdogát, hétvégén vagy inkább hétköznap munka után írtátok? Illetve nektek is ennyire nehz volt elkezdeni az első mondatot?

23L



2021. szept. 18. 11:06
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
2 hét alatt folyamatosan
2021. szept. 18. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
98%

Az egyiket a védés előtti nyáron 2 hét alatt, az adatgyűjtés már megvolt.

A másikhoz adatot szemeszter közben gyűjtöttem, a nagyját a vizsgaidőszak végén írtam meg, szintén 1 évvel korábban, mikor már végeztem a vizsgákkal.


Igen, elkezdeni nehéz, de ha a szakirodalom átnézésével kezded, vigasztaljon, hogy az a legnehezebb rész...


Amúgy én nem ajánlom, hogy elaprózd. Nem hogy szánj rá teljes hétvégéket, ha tudsz, szabadíts fel hosszú hétvégéket, és min. 3-4 nap csak azzal foglalkozz. Sokkal jobban fog menni, mintha mindig 2-3 órákra veszed csak elő.

2021. szept. 18. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Sajtadó ***** válasza:
97%
Én is csak folyamatosan tudok írni, azaz rászánok 2-3 hetet és csak ezzel foglalkozom. Máskülönben csak elúszik az idő. Én is elég szétszórt vagyok.
2021. szept. 18. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Hát, hazudnék, ha azt mondanám, hogy a rendelkezésre álló idő alatt folyamatosan :D

Nekiálltam időben, meg foglalkoztam vele rendszeresen, de az úgy igen kevés lett volna. A diplomamtervemet őszi félévben gyakorlatilag az egyetemzár és kollégiumból kidobás után kezdődő megfeszített munkával raktam össze karácsony előttig, napi 6-8 órákat belenyomva. Ha nem küldenek minket haza, könynen lehet, hogy elúszom, mert elég sok más dologgal foglalkoztam ezen kívül, főleg közösségi élet terén. Azt mondjuk hozzá kell tenni, hogy ez nem a legyen meg a kettest szint volt, vörös diplomám lett. Igaz, én nem dolgoztam főállásban, csak heti 2 napot, azokon a napokon általában nem is foglalkoztam vele.

BSc-set pedig mindig a munkában töltött időmben csináltam, mert céges téma volt, ezért engedték. Az elég laza is volt így. 25/f

2021. szept. 18. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!