Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Felvettek egyetemre, de...

Felvettek egyetemre, de halasztást kértem erre az évre. Van rá lehetőség, hogy mégis megkezdhessem az egyetemet idén szeptembertől?

Figyelt kérdés
Felvettek egyetemre (Óbudai Egyetem, volt BMF), de elintéztem, hogy egy évet halszthassak, rossz anyagi helyzet miatt. Közben találtam munkát, ami mellett tudnék tanulni is. Van rá lehetőség, hogy mégis megkezdjem a tanulmányaimat ez év szeptemberétől?
2010. aug. 31. 16:07
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Érdeklőd meg a tanulmányisodnál. Ha még nem volt a hivatalos beiratkozás, akkor egy kérelemmel, max. különeljárási díj megfizetésével lehet, hogy még elkezdheted.
2010. aug. 31. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
75%
Ezt csak az egyetem TO-ja tudja biztosra megmondani neked. Ha tart még a beiratkozási/regisztrációs hét, akkor talán még van esélyed, de csak tippelek... telefonon érdeklődj mielőbb.
2010. aug. 31. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
17%
Késő
2010. aug. 31. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Azért még telefonon rákérdezek...

2010. aug. 31. 18:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!