Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Fingottatok már be úgy órán,...

Fingottatok már be úgy órán, hogy a tanárnak félbe kellett szakítania, olyan elképesztő szaga volt?

Figyelt kérdés

2021. szept. 18. 23:59
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

És hangja is! :)

Én meg csak vigyorogtam.

"Bicsi-bocsi, ez így sikerült!" -közöltem.

2021. szept. 19. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Uhhuhuhú de hányszor.


Emlékszem óvodás koromban is voltak ilyen esetek.

A legemlékezetesebb eset az volt amikor általános iskolában történelem órán szó szerint befostam. Éreztem, hogy már nagyon kell mennem de hiába szóltam tanárnak nem engedett ki. Aztán egyszercsak dirr-durr-trutty-puff-bumm még a függöny is mozgott mellettem. Csak úgy rotyogott mint a jó babgulyás. Olyan bűz uralkodott el perceken belül, hogy különleges egységet kellett kiküldeni. A terem ajtaján napokig kint volt a "biohazard" matrica bszod. Aztán még ugyebár ezek után a fecskét is telenyomtam egy adag csokisfagyival. Rendes púpja volt neki. Kérdezték tőlem, hogy darázsfészekbe ültem e bele. Hát mondom ez medvefészek lett.

2021. szept. 19. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Öröm olvasni ezeket a történeteket
2021. szept. 19. 00:47
 4/7 anonim válasza:
100%
Mi osztályunkban egy lány fingott be egyszer egy olyat hogy pfű hát gyerekek olyan szagot nem sűrűn éreztem. Szegényt hetekig csesztették a bűzös akciójával. :)))
2021. szept. 19. 04:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
#4 az alábbiak közül a következőkre tippelek: buggyantott tojás szag, záptojás szag, sárgadinnyés fosszag, kelbimbó szag, vagy ilyen ótvar büdös csatornaszag 🙂 ha ezek közül valamelyik volt, akkor garantáltan én sem vagyok kíváncsi a szagra 😀😀
2021. szept. 20. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Meg az is számít hogy nézett ki a csaj 😀
2021. szept. 20. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Ha nagyon kell választani egyet akkor a kelbimbószagra voksolok.😂 Miért számít az hogy néz ki a lány? :)


Egyébként csinos a csaj, jó feneke van. :))

2021. szept. 20. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!