Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » 2010/2011. -es tanév: Neked...

2010/2011. -es tanév: Neked lesz új fogadalomtétel a tanévvel kapcsolatban? Esetleg valamilyen cél, vagy tanulási technika?

Figyelt kérdés
Mindenki válaszát várom.:))
2010. aug. 31. 17:46
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Az, hogy akármennyire is szar gimnáziumba kerültem, elviselem. Mármint a légkör a rossz, a suli amúgy nagyon erős. Majd megpróbálom túlélni, barátokat szerezni, és a legjobb tudásomat nyújtani, hogy továbbra is jó tanuló legyek. Emellett továbbra is élek úgy, ahogy eddig.
2010. aug. 31. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Ja, és majd boldog leszek attól, hogy 5.30-as busszal járok be a városi gimibe vidékről. :)
2010. aug. 31. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
új cél? éljem túl. (:
2010. aug. 31. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
az hogy nagyon jol tanulok majd
2010. aug. 31. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
sikerüljön a nyelvvizsga, az érettségi, és szép legyen a szalagavatóm:D:)
2010. aug. 31. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
mint mindig jobban fogok tanulni (soha nem jön be)
2010. aug. 31. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Igyekszem a sulis ismerősöket hanyagolni, amennyire lehet, és inkább a tanulásra koncentrálni. A szabadidiőmet a régi barátaimmal tervezem tölteni. Muszáj leszek rendszeresen házit írni, és szükség esetén korrepetálásra járni. Szeretnék részt venni különböző versenyekben. Amelyik tantárgyakról tudom, hogy jó vagyok bennük, próbálok csak ötösöket szerezni, hogy a bizonyítványomban ne férjen el a sok dicséret :D Tavaly hármat kaptam, egy negyedik is esélyes volt, de egy négyes doga miatt lemaradtam róla. Eléggé felbosszantott a dolog...


Jah, és nem lenne rossz, ha azt a néhány kettest kiküszöbölném legalább hármasra (matek, töri).

2010. aug. 31. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
a célom az, hogy geodéta legyek. De ez még 3.5 év jó esetben.
2010. aug. 31. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Idén megyek egyetemre... csütürtökön költözés, aztán 4 nap gólyatábor... cél? Minél többet bulizni, de emellett minél önállóbbnak lenni, dolgozni fogok suli mellett, igyekszem majd órákra is bejárni és egy 4-es átlagot kihozni...
2010. aug. 31. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
fogadom, hogy idén mégtöbb bort iszok majd, mint tavaly! :-D
2010. aug. 31. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!