Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mit tehetnék, hogy gyorsabban...

Mit tehetnék, hogy gyorsabban haladjon az ügy?

Figyelt kérdés

A probléma a következő az önkormányzat szeptember 7.-e (ekkortól lehetett jogviszony igazolást kérni az egyetemen és ezután tudtam csak leadni az önkormányzatnál) óta nem volt képes kiállítani a halmozottan hátrányos helyzetű papírt a tavalyi már július 6.-án lejárt, azt már beiratkozáskor sem fogadták el. Emiatt lecsúsztam az Út a diplomához ösztöndíj programról, mert múlt pénteken volt a beadása és úgy néz ki, hogy ezen a héten sem lesz kész, így a szociális helyzetfelmérőn is bukok 15 pontot, az alaptámogatásra, pedig be sem tudom, így adnia a kérelmet.


Az általános iskolás öcsém már megkapta a papírt és a környezet tanulmány és egyebek miatt nekem is járna, hiszen általánosban és gimiben is folyamatosan volt.


A hivatalt hiába hívom közel 3 hete csak olyan válaszokat kapok, hogy a jegyző szabadságon, az ügyintéző nyaraláson van, ma nem bírták ezzel foglalkozni, majd holnap , szíves türelmemet kérik, de nincs ügyfélfogadás, technikai szünet van stb..


Mit tudnék tenni , kihez fordulhatnék, hogy péntekre meglegyen a papír és tudjam csatolni a szociális helyzetfelmérőhöz?



2021. szept. 21. 22:04
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Mindenhol van ügyfelfogadas. Olyan nincs, hogy nincs. Menj be személyesen.
2021. szept. 21. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

🤦🏼‍♀️ Burokracia...

Sztem hivd fel az onkormanyzatot, h mar igy igy rengeteg kart okoztak a totojazassal, mikozben nem tudja a bal kez, mit csinal a jobb es egymasra mutogatnak... en megfenyegetnem a sajtoval is, mert ez mar azert nonszensz. Egy kis televiziostab biztos soron kivulive tudna tenni az ugyedet.


Meg esetleg ha felhivod, aki kezeli a szoc felmerot, s megmagyarazni neki, miert nem tudod csatolni, s h utolagos potlas, vegso esetben, hatha megerto, latja, h nincs rahatasod a dolgokra.

2021. szept. 21. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
#1Azt írta, halmozottan hátrányos helyzetű, lehet nem közlekedik könnyen. Meg hát könyörgöm, 2021-ben ezeket online is el kellene tudni intézni.
2021. szept. 21. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
3#. De ha nem megy másképp? A halmozottan hátrányos helyzetűt ne keverjuk a mozgássérülttel.
2021. szept. 21. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Értem amit mondasz, de ez a vicc, h nem megy másképp. Mert ennyi erővel lehetne szó mozgássérültről is.
2021. szept. 21. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


Nem vagyok mozgássérült, de Pesten vagyok kollégiumba és ki kéne hagyom több jelenlétis katalógusos órát is, hogy személyesen intézzem, de lehet, hogy csütörtökön haza megyek és megpróbálom személyesen, mert ez így nem megoldás.

2021. szept. 21. 23:57
 7/11 A kérdező kommentje:

2-es válaszoló, már múlt hét kedd óta / ekkorra ígérték, hogy elkészül a papír/ folyamatosan hívogatom ő

ket vagy én vagy a szüleim, de csak a fent említett válaszokat kaptam vagy egyszerűen fel sem vették a telefont.


Ezért nem tudom már, hogy mihez kezdjek?

2021. szept. 22. 00:13
 8/11 anonim ***** válasza:
Mit mondd a HÖK? Mondtad, hogy baj van a papír beszerzésével? Ha nem feltétlenül kezdj el levelezni velük, egyeteme válogatja, és van ahol megértőek, tudnak valami megoldást találni a szoc pályázat esetében.
2021. szept. 22. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Azt mondták a tájékoztatón, hogy próbáljam elintézni, mert ennél nincs hiánypótlás
2021. szept. 22. 16:05
 10/11 anonim ***** válasza:
A tájékoztató óta gondolom eltelt egy kis idő, vedd fel velük megint a kapcsolatot.
2021. szept. 22. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!