Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Gyakornoki pozíció egyetem...

Gyakornoki pozíció egyetem mellett?

Figyelt kérdés
Győrben tanulok, és az Audi hirdet gyakornoki munkát, azonban heti 3 napon kell menni a leírás szerint. Aki csinált már ilyet, annak hogyan fért bele az idejébe egyetem mellett, még csak 1. féléves vagyok, de már most nem hiszem, hogy beleférne az időmbe a tanulás mellett, meg 2 napra kéne besűríteni az óráimat, ami nem igazán kivitelezhető.
2021. szept. 21. 23:32
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Röviden tömören, első évben sehogy nem fért bele ennyi, akkor heti egy hétköznapot dolgoztam, mellette néha este, hétvége (nem gyakornoki munka volt). Harmadik szemeszterre lett olyan az órarendem, hogy heti átlag 20 órában el tudtam menni gyakronoknak.
2021. szept. 22. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Jól gondolod. Rendes nappalis tanulmányok mellett szinte lehetetlen heti 3 hétköznapot kihagyni az egyetemen. Legalábis hatalmas szerencse kell ahhoz, hogy meg tudd oldani. A gyakorlatokon ugyanis a megjelenés kötelező, s annak az esélye, hogy az összes gyakorlatot két napra be tudd osztani, elég csekély. Ha egy félévben mégis sikerülne, akkor semmi garancia arra, hogy a következőben is sikerül. Szóval hogy folyamatosan gyakornok lehess heti 3 munkanapon, az teljesen reménytelen. S akkor arról még nem is beszéltem, hogy a félévek vége felé a zárthelyik idején és a vizsgaidőszakokban a bukás kockáztatása nélkül kevesen tudnak heti 3 napot teljesen kihagyni a tanulásból. Szerintem a szombatonkénti 1-1 napos diákmunka az, amit próbálj meg első körben, s abból meglátod, hogy amellett mennyit bírnál még vállalni. Ne kockáztasd a bukást azzal, hogy túlvállalod magad. Nem éri meg.
2021. szept. 22. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!