Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Adóigazgatási szakügyintéző....

Adóigazgatási szakügyintéző. Tulajdonképpen mire számítsak? :D

Figyelt kérdés

Mint tantárgyak.. mennyire nehéz..stb

Holnaptól kezdem.:)


2010. aug. 31. 19:01
 1/8 anonim ***** válasza:

[link]

vagy bővebben:

[link]

itt rákattintassz a kék letöltés feliratra és mindent megtudzhatsz amit boldog boldogtalan tudhat!:)

2010. aug. 31. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Szia! :D bocsi hogy nem válaszolni fogok ...

most vagyok végzős és ezen a szakon gondolkodok én is..

hol tanulsz? :) milyen?:) tetszik?:))

még egyszer bocsii:$

2012. febr. 5. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
szia Debrecenben az agráron van a képzés de volt úgy hogy pallagra is ki kellett járni az ottani szakközépiskolába én most fogok végezni :D de nem ajánlom mert kb kitörölheted vele a segged :S esetleg egy indulónak jó mondjuk a mérlegképes könyvelő előtt de másra nem nagyon :(
2012. febr. 6. 14:32
 4/8 anonim ***** válasza:
ohh értem:O ...vagyis nem :D az agráron mit keres az adóigazgatási szakügyintéző?:O:O amúgy én bgf-en nézem.. mint fsz képzés.. és hát közgazdasági szakterület.. néztem az órarendet meg a szakmai gyakorlatot.. hát a gyakorlat is önkormányzatoknál meg ilyen ..mittudomén milyen szerveknél van :O:D amúgy ez így érdekees xD am a mérlegképes könyvelő miatt kéne nekem is ill. az adótanácsadó végett. :) ha nem vesznek fel alapképzésre.. ez lenne amit 2-nak jelölnék :))
2012. febr. 6. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
ti hogy bírtátok ki? én úgy érzem, hogy szarba tenyereltem ezzel XD sztem too hard nekem
2012. dec. 5. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Utolsónak: Nem tetszik maga a szak, vagy túl nehéznek gondolod? Mi okoz nehézséget?
2012. dec. 5. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Hát kicsit nehéz sztem főleg számvitel de meg pl túl sok seggelni való van xD

Igaz h figyelmeztettek az elején h nehéz de nem hittem

Mondjuk sztem végig fogom csinálni de jó nehéz lesz XD

2012. dec. 6. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Háh én már elvégeztem :D De az írásbeli....... na az rohadt nehéz... a szóbeli tételsor meg tele lesz joggal.. nekem 4-es lett a végeredmény :)

Sok szerencsét!! Amúgy hol tanulsz?

2012. dec. 11. 07:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!