Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Van jelenleg számotokra...

Van jelenleg számotokra szép/helyes egyetemi oktatótok,akinél néha nem figyeltek a tananyagra?

Figyelt kérdés

Nekem 1 van,a legnehezebb tárgyamnál pont,nem mutogatós,hanem ez az arcra nagyon szép,és fiatal (nem sminkes),irigykednek rá,csoda nem modellnek ment,nem tudom ez mennyire pozitív mondjuk,ha egy oktató ilyen,csak ezelőtt pont észrevettem,hogy mivel nem értem az anyagot mindenki mással együtt,így könnyen elmegy az agyam😂 (Kutatási ötlet ajánlat)


Kíváncsi vagyok nektek is van-e már itt az elején ilyen,vagy egy új tanárotok,vagy hogy kezeltétek,ha esetleg valaki ezt nem tudta elkülöníteni és semennyire nem volt nála fókusz? (Középsulisként is mesélhettek)


2021. szept. 22. 15:09
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Gimiben volt, fiatal, 25 éves, de még kevesebbnek nézett ki, baromi jóképű, sportos, mosolygós pasi. Hát...voltak tisztességtelen gondolataim, de azért tiszteletben tartottam a határokat. Az viszont tény, hogy nagyon fel akartam hívni magamra a figyelmét, de ezt a tudásommal próbáltam és ennek hála nagyon sokat fejlődtem a tantárgyból.
2021. szept. 22. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Van és volt is a korábbi félévekben olyan tanárom, aki tetszett. Viszont rám ez inkább pozitív hatással van, mármint nem elkalandozik a figyelmem stb., hanem éppen inkább sokkal jobban koncentrálok, figyelek, próbálom megérteni amit mond és az otthoni felkészülésnél is motivál.
2021. szept. 22. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
84%
Igen, nekem is volt, gimiben is, egyetemen is. De engem is motivált. (Én nem akartam felhívni magamra a figyelmet.)
2021. szept. 22. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Engem is motivál egyébként tanulás terén,mert ő órájának legalább nekiálltam,és jó olvasni,hogy így ti is pozitívan élitek/éltétek meg😌!
2021. szept. 22. 19:02
 5/5 anonim ***** válasza:
Középiskolában idegen nyelvet oktatott egy 35 éves tanárnő, akibe persze viszonzatlanul, de beleszerettem.
2021. szept. 24. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!