Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogy telik egy napotok egyetem...

Hogy telik egy napotok egyetemen? Mennyi időtök jut egy nap pihenésre, tanulásra?

Figyelt kérdés

Napi 3 órát fogok utazni. Elég fáradékony, nehezebben tanulós típus vagyok(bár tény, hogy az elmúlt évek tól sok mindent csináltam:))


Azt gondolom, hogy korábban le kell majd feküldnöm, de tegyük fel már 10 órakkor ágyban szeretnék lenni és csak este 7-re érek haza akkor mikor fogok tanulni vagy barátokkal lenni?


Hogy osztjátok be az időtöket?:)


2010. aug. 31. 19:58
 1/10 anonim ***** válasza:
41%
3 óra út??? Koli, albérlet??? Senki nem utazik ennyit!
2010. aug. 31. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
80%

Nekem így fog telni egy hétfői napom hamarosan.

Reggel 6-kor felkelek, 1 óra alatt elkészülök + egy óra zötykölődés a buszon, és reggel 8-tól este 8-ig szinte folyamatosan bent leszek az egyetemen mert kisebb nagyobb megszakításokkal előadásaim lesznek!:(

2010. aug. 31. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
80%
Hát majd totózd ki, hogy melyik az az előadás, amire valóban érdemes bejárni...ha mindenre bejársz, akkor semmire se lesz időd:S
2010. aug. 31. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Úgy éretettem a három órát, hogy másfél óra reggel-másfél óra vissza. Pesti vagyok, Budára fogok bejárni.
2010. aug. 31. 20:06
 5/10 anonim ***** válasza:
80%
hah én négy órát fogok utazni minimum... mellette dolgozom is... na ezt hogy oldom meg? :))
2010. aug. 31. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
68%

barátkozni sehogy...tanulni a buszon...mosakodni otthon


Légy inkább koleszos, vagy albis! Nem éri meg hogy a fiatal éveidet, amikor mindenki bulizik ennyire elszúrd...hidd el ki fog fizetődni a kapcsolatrendszered miatt,,, ha nem barátkozol elszigetelődz....és onnantól kezdve egyedül leszel

2010. aug. 31. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Albérletre nincs pénzünk, koleszba pedig nem vesznek fel mivel budapesti vagyok.:( Tehát szerintetek vessek keresztet magamra, hogy nem lesz időm?:(
2010. aug. 31. 20:46
 8/10 anonim ***** válasza:
42%

"koleszba pedig nem vesznek fel mivel budapesti vagyok."


Legalább megpróbáltad? Mert ha tényleg eléggé c@r anyagi helyzetben vagytok, az többletpontot ér, vagy jelentsd át magad a nagymamádékhoz, akik messzebb laknak...


Amúgy albérletbe úgy gondolkozz, hogy többen összeálltok, nekem annó 18 e Ft-ra jött ki egy hónapra mindennel együtt, persze nem egy szuperszállás volt, de a célnak megfelelt. És ugye tudod, hogy lehet lakhatási támogatást is kérni?

2010. aug. 31. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
57%
majd valami ismerőshöz költözz oda albiba. 2 hónapot se fogod bírni az utazgatást...
2010. szept. 1. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Háát köszönöm a tacsokat. Eleve a nagymamámnál élek, távolabbi rokonom aki messzebb él(hogy be lehessen jelenteni) sajnos nincs:(


Az albi/kolesz gondolatát még megfontolom. Lehet, hogy érdemes lesz váltani.

2010. szept. 1. 20:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!