Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Nem találok egy weboldalt,...

Nem találok egy weboldalt, tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés
Keresek egy weboldalt, amit tavaly a pályaorientációs napon mutattak meg az iskolák a 7.-es diákoknak. Akkor amikor volt nem írtam le a címét, most pedig megkérdeztem osztálytársakat, osztályfőnököt is, de senki sem írta le. A weboldal az összes szakmát összefoglalta egy-egy rövid videóval, amibe elmondják hogy milyen végzettség kell hozzá, mennyit fizet az a szakma, mentálisan mi kell hozzá, stb...

#szakma #pályaorientáció #általános iskola #pályaorientációs nap #7-8. évfolyam
2021. szept. 26. 16:39
 1/2 anonim ***** válasza:

Volt egy honlap, amit valamiért ma már nem lehet elérni. ( palyaorientacio.munka.hu ) Szerintem te erre gondolsz.

Helyette lett valamiért egy másik oldal (palyaorientacio.nive.hu)

Ha letöltöd az utóbbi oldalon lévő pdf-t, akkor benne megtalálhatsz sok-sok linket a szakmákhoz kapcsolódó videókkal (amik a régi honlapon fent voltak) és ez mellett a képzések hossza is le van írva.

Itt a link a pdf-hez:

[link]

Ehez ezt az oldalt tudod kiegészítésnek használni:

[link]

Itt a "kompetenciaelvárás" alatt el tudod olvasni, hohy milyen tulajdonságokkal és képességekkel rendelkezik ideális esetben a jelentkező.

Tudom, hogy így nem ugyanaz mint régen,de azért remélem, hogy segít neked valamennyire.

2021. szept. 29. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igen, erre gondoltam, köszönöm!
2021. szept. 29. 20:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!