Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Van egy probléma, ki tud...

Van egy probléma, ki tud segíteni? Megoldás kell de gyorsan.

Figyelt kérdés
Ma jön a külön matek tanárom, hogy matekozzunk, de én egyáltalán nem akarok. Kéne valami kifogás de gyorsan. Amúgy versenyekre járok és most felkészít ez a tanár de semmi kedvem hozzá. szóltam is a szüleimnek, akik csak rámerőltetik, de nem engedtek. utálom a matekot és utálom, hogy jó vagyok benne. Sok osztálytársam ezmiatt ki is csúfol. Annyira elegem van már az egészből, hogy a múltkor tettettem, hogy beteg vagyok, hogy nem kelljen matekozni, de nem vált be. segííííííítsééééég
2021. szept. 27. 13:51
 1/4 anonim ***** válasza:
77%
Nem hiszem, hogy abba az 1 órába belerokkannál. Bírd ki, legalább a béke megmarad.
2021. szept. 27. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
77%

Mondd el ezt így anyunak vagy/és apunak.

Ha nem használ, legtöbb amit tehetsz, hogy nagyon tanulsz, hátha előbb szabadulsz.

2021. szept. 27. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

1. Ma ezt nem tudod megoldani.

2. Az én szüleim elég engedékenyek voltak, ha pl. pár napig nem volt kedvem suliba menni (szinte kitűnő voltam, szóval nem volt tanulmányi gond, és nem is fordult elő túl gyakran), de a különórákat ők sem engedték el soha.

2021. szept. 27. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Én is kitűnő vagyok.
2021. szept. 27. 14:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!