Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Lemondtam egy tanfolyamot...

Lemondtam egy tanfolyamot emailben és nem jelentem meg a beiratkozáson. Van valami fizetési kötelezettségem?

Figyelt kérdés

Még a covid idején küldtem és Mesto Kft. által hirdetett képzésre az érdeklődésemet. Azóta elhelyezkedtem vendéglátásban és sajnos a hétvégéim sem szabadok, így nem tudok részt venni a képzéseken és szabadságom sincs már annyi, sem időm.

Sajnos ezt valószínűleg későn írtam meg emailben ...(előtte egy nappal ) . Kaptam is rá választ, de hogy lenne valami fizetési kötelezettségem azt nem említették.

Ma kerestek telefonon , miért nem jelentem meg . Elmondtam nekik ott is, akkor sem említették kellene e fizetnem ha későn mondtam le.


De több oktatási oldal szerint a képzést megadott napon belül kell lemondani. A Mesto KFt.-vel kapcsolatban nem találtam információt.


Járt már így valaki?

Köszi a válaszokat !


2021. szept. 29. 16:53
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Amíg nem írtál alá semmit, fizetési kötelezettséged sincs.

Ha már aláírtál valamit, akkor abban a feltételek megtalálhatóak.

2021. szept. 29. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!