Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogyan használjam a felvi.hu...

Hogyan használjam a felvi.hu pontszámítóját?

Figyelt kérdés

Lehet én vagyok debil, de nem értem mit kéne csinálnom.

Az egy dolog, hogy összevisszakell kattintgatnom, mire enged valamit. Mert a négyzetek ahova az adataim kellenek, szürkék, azaz nem írhatok beléjük, ha egy másikba nem az van beállítva, ami neki tetszik, szóval átállítom, beírom vagy bekattintom a kérdéses négyzetben, amit akarok és vissza.


De az érettséginél nem enged két emeltet.

Ott van 2 rublika. Egyik a nyelvnek, egyik meg a választottnak. Eddig rendben van.

De kettő választottam van. És rakok oda mégegyet, a plusszal, (szórakoznék, hány százaléknak kellene lenniük, hogy meglegyen amit akarok) de az egyiknél csak a H azaz a hagyományos jelölhető, nincs emelt vagy középfokú lehetőség.

De mivel nincs ilyen, a számításnál fent jelölt szakomnál a beírt adatok nem felelnek meg a követelményeknek, ergó nem számolja ki nekem.

Ha ezt sikerült megértenetek, légyszíves mondjátok már mit csináljak, mert már 30 perce kattintgatok és lassan gurul el a gyógyszerem.

A másik, amikor berakok pluszba egy érettsegit, miért van ennyi idióta szak, már bocsánat, de sima biosz vagy kémia miért nincs bent a másodikban? Csak biológia és egészségtan vagy, biokémia, vagy kémiai, fizikai kémia. Teljesen összevagyok zavarodva.



#pontszámítás #FELVI #Emeltwérettségi
2021. okt. 2. 07:27
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!