Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Milyen szakirányba érdemes...

Milyen szakirányba érdemes gimnáziumból társadalomismeret tárggyal tovább tanulni? Milyen egyetemi karokat érdemes ezzel a tárggyal választani?

Figyelt kérdés
2010. szept. 1. 15:16
 1/5 anonim válasza:
Társadalmi ismeretek, szociológia. --> Bölcsésztudományi Kar
2010. szept. 1. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
bocsánat nem társadalmi ismeretek, csak benne maradt fejemben a kérdés :P Társadalmi tanulmányok a neve :D
2010. szept. 1. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
politológia
2010. szept. 1. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Politólógia? :) háát nem is tudom, első válaszoló vagyok. Tény, hogy vannak ott társadalommal kapcsolatos tárgyak, de nem igazán erre fekteti a hangsúlyt. Én előző évben társadalmi tanulmányokon voltam, most mentem át nemzetközire. Alig van társadalmis óránk, és az órarendünk nagyából megegyezik a politológiásokéval. Mondjuk lehet ez suli függő is :S ...

A politiológis is egy jó szak, csak mondjuk kérdés, hogy a kérdező mennyire szeretne / milyen mélységben, tanulni a társadalomról.

2010. szept. 1. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

társadalomtudományi karok ELTE-n és Corvinuson.

ezeken belül van szociológia, kommunikáció és médiatudomány, politológia, nemzetközi tanulmányok stb

2011. jan. 21. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!