Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » SZTE beíratkozás!? Segíts!

SZTE beíratkozás!? Segíts!

Figyelt kérdés

Sziasztok! Pótfelvételiztem, és nem küldtek még lapot a beíratkozásról, nekünk is pénteken lesz mint a rendesen felvetteknek??


Akik még nemkaptak regisztrációs lapot micsináljanak?:D Azonkívül hogy lerágják a körmüket?


Mit kell magammal vinnem??


2010. szept. 1. 22:37
 1/5 anonim ***** válasza:
Hello :) Látom sokáig nem írtak, semmi extra nem kell, személyi, nyelvvizsga, ha jól emlékszem, de régen volt... :) Nah jó, 3 éve, de extrára nem emlékszem! :)
2010. szept. 1. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Felhívod a TO-t és megkérdezed. De vszínűleg igen, ugyanakkor lesz, mint a többieknek.

Kell vinni személyes iratokat, minden olyan dolgot, amiből pontot számoltak (érettségi, nyelvvizsgák, bizonyítvány, hátrányos helyzetet igazoló doku stb).

De ezt is meg tudod kérdezni telefonon.

2010. szept. 1. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

@23:41

"Felhívod a TO-t..."


Jó vicc:P én még nem láttam to-t ahol felvennék a telefont, főleg a félév első heteiben.


Menj be ha érdemben akarsz vmit tőlük.

2010. szept. 2. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
vagy írj nekik e-mailt, nekem elég gyorsan válaszolgatnak a ttik-ről(szte)
2010. szept. 2. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi! Megtörtént,a TO-t kétapig egyfolytába hívtam csütörtökön, meg pénteken és SEMMI! -.-
2010. szept. 4. 15:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!