Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Most akkor hány osztályom van?

Most akkor hány osztályom van?

Figyelt kérdés
Szakiskolába jártam, ami 3 éves, de ebből az első kettő osztály 9. osztály, csak az egyik 9. előkészítő, a másik 9.-ben meg már a szakmát tanultuk. Nem tudtam átmenni a vizsgán, így csak a 9. előkészítőt jártam ki, a "rendes" 9. osztályt nem. Akkor most hány osztályom van? 8 vagy 9? Ez azért furcsa, mert senki sem hallott még ilyet, ami abban a suliban van, hogy 2 db 9. osztály egymás után, így erre senki se tudott választ adni, nyilván más sulikban nincs ilyen. Ha esetleg beiratkoznék másik suliba, akkor hányadikos lennék?

2021. okt. 11. 18:16
 1/2 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem 9
2021. okt. 11. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
74%
8 osztályod van, 9.-es lennél.
2021. okt. 11. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!