Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mi történik a képzési hitel...

Mi történik a képzési hitel igénylésekkel? Augusztus 30-ÁN beadtam a kérelmet. Szeptember végén kiderült hogy a szir adatbázisban rosszul szerepel a képzés, az iskola javította, majd október 5-én újra indítottak az adategyeztetest

Figyelt kérdés
Tegnap adategyeztetsrol feldolgozás alattra majd este to egyeztetes alattra változott a státusz. Azóta semmi…. Lekerdezesnel nem történt meg to egyeztetes. Másik kérdésnél olvastam hogy valaki kapott e-mailt hogy megint felfüggesztettek a képzési hitelek folyósítását 30 napra. Mi történik? Valaki tud érdemleges infót?

2021. okt. 12. 10:23
 1/7 anonim válasza:
Azt tudod, hgy két hét "technikai hiba" után az éjszaka közepén megváltoztatták az igénylési feltételeket (nézd meg a weboldalon) plusz már nem lehet egy összegben sem kérni ? Szerintem teljes káosz az egész.
2021. okt. 12. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Igen tudom hogy volt pár változás, de én még ezelőtt adtam le az igénylést tehát nekem a szerződésem nem az új feltételek szerint íródott. Azt viszont nem értem miért mondjak mások is hogy egy összegben nem lehet már kérni mert ezt sehol nem írják sőt pont ellenkezőleg
2021. okt. 13. 04:37
 3/7 anonim válasza:
Én is szeretném tudni hogy akkor most lehet egy összegben igényelni vagy nem köszi a választ
2021. okt. 13. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Nem lehet. A weboldalon nem írták át, de az igénylésnél sem lehet már az egy összeget bejelölni, és az üzletszabályzatban is havi van.
2021. okt. 13. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
És aki azelőtt igényelte meg hogy ez megváltozott? Nekem egy összegről szól a szerződésem de meg nem kaptam semmit
2021. okt. 13. 16:39
 6/7 anonim válasza:
Fogalmam sincs,mert nagy a csönd.Felhívtad már őket ?
2021. okt. 13. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
E-mailt irtam nekik már 2 napja de meg semmi válasz. Tegnap délután óta már a direkt se működik. Ti be tudtok lépni? Nekem csak tölti majd ki írja hogy kommunikációs hiba a szerverrel próbáljam később 🤷‍♀️
2021. okt. 14. 07:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!