Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szakdolgozatban a SAJÁT...

Szakdolgozatban a SAJÁT KÉSZÍTÉSŰ ábráknál, diagrammoknál tényleg nem kötelező jelölni, h "forrás: saját szerkesztés"?

Figyelt kérdés

Formai követelményekben semmi infó erről.

Konzulens se tudja pontosan.


Rászerkeszteni igényesen nagyon macerás.


Valahol olvastam, h saját szerkesztés esetén nem kell jelölni a forrást.



2021. okt. 15. 10:25
 1/5 anonim ***** válasza:
A word-ben ábrafeliratként be lehet szúrni, nem az ábrára kell rászerkeszteni. Nem tudom nálatok mi a követelmény, mert mindenhol más, de nálunk oda kellett írni. Én így írtam: Saját szerkesztés xy (KSH, saját kérdőív) alapján.
2021. okt. 15. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Az egyetemed, ill az adott kar ahova jársz honlapjan nincs erről infó?


Mindenhol más.

Nálunk azt kell odaírni hogy saját szerkesztés. De nálunk minden tök jól le van írva a honlapon.


Az meg egyenesen furcsa hogy a konzulens nem tudja.

Esetleg nincs olyan a TO-n akivel ez ügyben tudnál beszélni?

2021. okt. 15. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Képaláírásba írd bele. Így nem macerás, de inkább legyen ott, mint sem.
2021. okt. 15. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Középre zárt ábra esetén nem lehet igényesen képaláírassal megcsinálni.
2021. okt. 15. 15:01
 5/5 anonim ***** válasza:
Nálunk ezt nem szabályozta semmit, viszont már csak az egységes kinézet miatt is érdemes, hogy minden kép alatt legyen forrásmegjelölés. Én odaírtam, hogy forrás: saját gyűjtemény.
2021. okt. 15. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!