Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Fontos számotokra a jövő...

Fontos számotokra a jövő generációjával megismertetni és megszeretetni a mezőgazdaságot/agrár szakokat? OMÉK, KÁN, vélemények?

Figyelt kérdés
Én agrár pályára szeretnék tovább tanulni, igaz csak 16 éves vagyok, ráadásul lány szóval, de kitartó vagyok, és elkötelezett hogy erre felé tanulok tovább

2021. okt. 18. 17:31
A kérdező szavazást indított:
Nem tartom fontosnak a mezőgazdaságot
Paraszt csak nem leszek
Majd lesz valami ezzel az ággal
Fontosnak tartom hogy foglalkozzunk ezzel a témával
Én is agrár pályára tanulok majd tovább
7 szavazat
 1/5 anonim ***** válasza:
23%
A városi emberkék azt se tudják mit eszik a kecske… :DD persze, hogy fontos az agrár, az egyik legfontosabb szak.
2021. okt. 18. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Fontos volt, fontos most is , és fontos is lesz ...

Ameddig világ a világ...

De a kérdés az kérdés ezért mindenkinek várom válaszát...

Ki hogy gondolja ?:...

2021. okt. 18. 18:01
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Bár nem vagyok túl érdekelt a témában és nem is ilyen irányba tervezek továbbmenni, szerintem nagyon fontos lenne legalább az alapokat iskolában megtanítani vagy beszélni róla egy keveset, hogy egy minimális alaptudásunk legyen. (16L)
2021. okt. 18. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Hm de jó ezeket hallani 🥰
2021. okt. 18. 18:14
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem is megszerettetni, de megismertetni mindenképp fontos. De nem csak a jövő generációjával, hanem az előzőkkel is.

Én a DASban (Digitális Agrár Stratégia) dolgozok, és véleményem szerint Magyarországnak sokkal nagyobb figyelmet kéne fordítanía a mezőgazdaságra, mint amit most tesz.

2021. okt. 21. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!