Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mennyire nehéz egy minimum...

Mennyire nehéz egy minimum 91%-os emelt angol érettségit összehozni?

Figyelt kérdés
Úgy lenne meg a 400 pontom csak, mert szeretnék gazdment tanulni, de államin.
2021. okt. 19. 11:49
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Volt egy magándiákom, aki 97-et írt.
2021. okt. 19. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Jó adag szerencse is kell hozzá, mert hiába kened vágod az egészet, ha egy teremben rossz helyre ülsz/nem hallod a magnót/hogyan beszélnek/feladat nehézsége stb...


Nem lehetetlen, de a 150 pontból (szóbelivel együtt)legalább 137 pontot kell elérned, hogy 91% meglegyen (sajnos mindig lefelé kerekítenek)

2021. okt. 19. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Annyira nem egyszerű sajnos, egyszerűen olyan maga a vizsgastruktúra, hogy túl sok benne a szürke zóna, amire habár nincs egy kifejezetten jó válasz, a megoldókulcs csak egyet tekint jónak. Ezen kívül a tanár szubjektív véleményén múlik, hogy az esszékérdéseket hogy pontozza.


Én tinédzserkorom óta folyékonyan beszélek angolul, gimi alatt már idegenvezettem Pesten, érettségi után külföldre mentem egyetemre, viszont az emelt angolom csak 85% lett.

2021. okt. 19. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
3# ez azért van, mert a vizsga nem azt nézi, hogy tudsz angolul vagy nem, hanem azt, hogy az adott feladatot meg tudod oldani vagy nem
2021. okt. 20. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!