Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » S 0 S !!! Ha otthon hagytam...

S 0 S !!! Ha otthon hagytam egy másik táskámban az ideiglenes diákigazolvány (papíromat) de lefényképezték nekem és elküldték, és egyéb igazolványokkal tudom bizonyítani, hogy az enyém és valódi, akkor még lehet használni ??

Figyelt kérdés

Mert messzire utaznék és oda kéne érnem időben és elég sokba kerülne nélküle... Vissza jegyre nem is futná :(


Valaki ?

SOS



2021. okt. 23. 13:37
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ezt ott tudják mondani de szerintem ha tudod bizonyítani hogy a tiéd akkor elfogadják
2021. okt. 23. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nálunk Szegeden nem fogadják el ha le van fotózva és úgy mutatod meg nekik szóval itt mindenképp kell a papír de gondolom városa válogatja. Lehet h célszerűbb lenne előtte telefonon megkérdezni hogy így elfogadják-e vagy sem, nehogy ott derüljön ki hogy nem fogadják el és nem tudsz majd hazajönni mert nem lesz elég pénzed a jegyre.
2021. okt. 23. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Vasúton nem fogadják el. Elektronikus eszközön még akkor sem, ha az oktatési intézménytől kaptad pdf-ben, még akkor is ki kell nyomtatni. Ne kérdezd, miért, 21. század a MÁV-nál...

Szóval ha rendes a kaller, elenged, de nem kellene elfogadnia.

2021. okt. 24. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!