Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Érdekel a színészet és az...

Érdekel a színészet és az utazgatva élés is. Össze lehet hozni a kettőt?

Figyelt kérdés
Most jelenleg ez a 2 dolog vonz engem. Szüleim azt mondják hogy kell valami szakma is a szakkozepbol de engem egyáltalán nem vonz semmi csak ez a kettő dolog.Mert szeretek színészkedni, de szeretnék világot is látni az életemben. Ti minek tanulnátok vagy, hogy hoznátok össze a 2 dolgot ami engem érdekel. Egyébként lehet hülye kérdés, de gyerekfejemmel ez a legnagyobb problémám.

2021. okt. 28. 17:05
 1/2 anonim ***** válasza:

idejefelnőni.

ősöknek igaza van, tanulj szakmát.

az utazgatás nem két fillér, a színészkedéshez egyetemre kéne járni, h. komolyan vegyenek a szakmába.


színészként utazni csak akkor tudsz, ha külföldön forgatsz sokat, de ahhoz meg baromi erős nyelvtudás kell és diploma, h. egyáltalán bekerülj ezekbe a körökbe.

2021. okt. 28. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nézz utána valamilyen turisztikai szakiskolának. (pl.Idegenvezetö, NYELVTUDÁSSAL !!!)

A színészkedés NEM foglalkozás, hanem elkötelezettség.

2021. okt. 29. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!