Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Egyetemi gólyabálra mit...

Egyetemi gólyabálra mit vegyek fel?

Figyelt kérdés
Novemberben lenne, fehér ruhában táncolni nem fogok,csak elmegyek a gólyabálra (mint gólya). Csak nem tudom, hogy egyetemi gólyabálra mit lehetne felvenni? Hosszú vagy rövid ruhát? Feketét vagy színeset? Teljesen feszülőset vagy lengét? Olyat mint egy buliba (csak szebbet, és nem olyan vadat, pl egy bordó rövid ujjatlan feszülős egyberuha)? Vagy mit? Térd fölé vagy alá érőt? Valami koktélruhát? Vagy estélyibbet?

2021. okt. 29. 19:49
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Én lenge fekete, térd fölé érő ruhában mentem anno. Nyugodtan mehetsz rövidben, nem kell földig érő estélyi, a színe mindegy. Szűk, rövid ruhát is vehetsz fel, de azért legyen eggyel elegánsabb, mint egy átlagos buliba.
2021. okt. 29. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!