Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ösztöndíj? Máshol is van...

Ösztöndíj? Máshol is van ilyen? És ez a helyzet veletek is?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Nyáron mèg Június fele az önkormányzat meghírdetett egy ösztöndíjpályàzatot, ha minden igaz akkor ezt máshol is meghirdetèk( úgyèrtem nem csak ebben a városban), ez úgy müködött hogy a városban minden gyerek pályàzhat rá akinek 4.0 felett van a tanulmányi átlaga, pályázatunk, az önkormányzatnàl azt mondták maximum 3-4 nap míg elbirálják, kèt hèt el telt, èrdeklődtünk hogy miújság, azt mondták, nem sok gyerek adta be a pályàzatot, amit egyébként nehezen hiszek el,mert megvan szabva hány gyerek kaphatja meg(talán 20 gyerek) aztán rá 1 hónapra jött egy értesítő levél hogy megkaptam, ès azóta semmi.

Nagyon húzzák ezt a dolgot, és az a furcsa benne hogy már volt ilyen pályázat ami 1 hónap alatt leforgott, bíráltak, èrtesitettek, utaltak.

Kèrdeztünk, a válasz mindig az volt hogy majd lesz ( ezt attól aki intèzi ezt). Nekem mèg az is megfordult a fejemben hogy zsebre tettèk volna, és most nincs meg az a pènz. ( Ki lehet nézni belőlük)

Ha nálatok is van ilyen ösztöndíj, ti megkaptátok már?



A pályázat neve :

EFOP3.9.216201700037 „Ösztöndíjpályázat"

Humán kapacitások fejlesztése


2021. okt. 31. 02:07
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!