Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » APA stílusú forrásmegjelölésné...

APA stílusú forrásmegjelölésnél pl.: (XY író, 2010/4, old.: 80), hogy lehet megcsinálni ilyenre (XY író, 2010/4, 80)?

Figyelt kérdés

Word-ben


Tehát ki lehet venni azt, hogy "old.:" úgy, h az oldalszám tehát a 80 megmaradjon.



2021. nov. 5. 12:36
 1/1 anonim ***** válasza:

Tesa, én nem értek ezekhez a dolgokhoz; de miért nem gépeled be simán kézzel .? Én szerintem simán begépelném kézzel; úgyis jobban szeretem, mert néha olyan történik, hogy nem akarok ilyen oldaltörésekkel bajlódni, húzok 3-4 kötőjelet, de akkor erre meg vagy bekezdést csinál, vagy végighúzza a sort egy vonallal; amire én sose kértem. de amúgy egyébként jó program , csak vannak, amiket kivennék belőle, de egyiránt nagyon-nagyon szeretem; de tehát ezt nem értem, meg amikor sor elején akarom írni, hogy

1.

2.

3.

oda is még nekem indokolatlan bekezdéseket csinál, és akkor a pont után szóval nem szabad szóközt tennem; ha én ezt nem akarom.

2021. nov. 5. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!