Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mennyi volt a maximumod amit...

Mennyi volt a maximumod amit egy nap alatt tanultál?

Figyelt kérdés

Hány oldalt és hány óra alatt sikerült megtanulnod?

Érdekel, hogy meddig lehet a határokat kitolni.

Persze nem magolásról beszélek amit másnap már nem tudsz, mondjuk a tanultak 70%-át még napokkal, hetekkel később is tudtad.

Tankönyvi oldalak voltak vagy A4-es lapok?

Esetleg élveztétek is vagy kín volt végig?



2021. nov. 12. 21:38
 1/2 anonim ***** válasza:
82%

50 oldal, 4 óra alatt

9 óra (2x4-5 óra) volt a leghosszabb időszak, ekkor nem olvastam, hanem gyakoroltam, példákat oldottam meg, de ezt a hosszt/nap próbálom kerülni.


Nem szoktam 4 óránál többet tanulni egyszerre, mert ezen felül csak az időmet vesztegetem, azt meg nem szeretem. Igyekszem úgy szervezni az életem, hogy időben elkezdjem és elég legyen határidőre napi 4 órával haladni. Vagy ha valami nem fér bele rendesen ebbe az ütembe, inkább stratégiát váltok, mert sanszos, hogy szarul tanulok, ha nem tudok lényegesen haladni ilyen szakaszokkal.


Én élvezni szoktam, mert érdekel is általában a téma és csak elkezdeni nehéz, ha benne vagyok, szeretem lendületesen darálni az anyagot és minél többet letudni ennyi idő alatt. Illetve a tanulási módszereim is szerethetővé teszik a folyamatot (rajzolok, szép jegyzetet készítek, úgy csinálom, mintha másnak csinálnám vagy emlékbe)

2021. nov. 12. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
6-8 órànál többet nem tanulok, annyi az az idő amíg hatékonyan megy. Jobban szeretem a folyamatos tanulást, például zh előtt 3-4 héttel elkezdeni apró lépésekben, az hétvégente 2-3 óra csak. Egyszer volt egy vizsgám ahol az utolsó héten napi 12 órát magoltam, de persze 5 nap múlva már a felére sem emlékeztem :D
2021. nov. 12. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!