Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ha orvosira szeretnék menni...

Ha orvosira szeretnék menni akkor érdemes levelező vagy esti tagozatra járnom?

Figyelt kérdés
2021. nov. 13. 08:05
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Attól tartok, hogy az orvosit sem esti. sem levelező tagozaton nem lehet elvégezni, egyszerűen nem indítanak ilyeneket.
2021. nov. 13. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Orvosin nincs levelező.


Alapból egészségügyi szakon ostobaság a levelező. Betiltanám ezen a szakirányon.

2021. nov. 13. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
98%
húúú, nagyon tájékozatlan vagy...
2021. nov. 13. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Mármint úgy értettem, hogy természetesen nem az orvosit hanem magát a gimnáziumit értem:)
2021. nov. 13. 09:06
 5/7 anonim ***** válasza:
98%
Nem érdemes, még nappali gimivel is nehéz a bejutás
2021. nov. 13. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

4: még jónevű gimnáziumokból (rendes nappali tagozat) is csak keveseknek sikerül a bejutás...

Nem tudom, mostanság milyenek az esti-levelező gimik, de már 20 évvel ezelőtt is "futottak még" kategóriát képviseltek, gyakorlatilag papírt adtak (érettségi), tudást elég keveset...

2021. nov. 13. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
93%

Szerintem mindegy, nem a középiskola határozza meg az életedet. Könnyedséget jelenthet egy erősebb gimnázium, de az sem garancia. A lényeg az, hogy milyen eredménnyel írod meg a biológia és kémia/fizika emeltet.


Én négy év semmittevés után írtam 92-94%-os emelteket, nyilván sokat kellett pótolni, de nem lehetetlen. Jah és az ország egyik legrosszabb szakközépiskolájába jártam, faktot nem indítottak nekünk ("2 embernek minek").

2021. nov. 13. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!