Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Felvi-n hogy kell értesítési...

Felvi-n hogy kell értesítési címnek megadni az állandó lakhelyem ha van tartózkodási helyem?

Figyelt kérdés

3 dolgot lehet/kell kitölteni felvin:

Állandó lakhely (kötelező)

Tartózkodási hely (ha jól értelmezem ez is kötelező ha van)

Értesítési cím (csak akkor ha eltér az előző kettőtől)


Na most gondolom ha van tartózkodási helyem akkor automatikusan oda küldik, ha nincs akkor az állandóra. De nekem van és az állandóra szeretném hogy küldjék a dolgokat, viszont értesítési címként csak az előbbiektől eltérőt adhatok meg. Ilyen esetben mi van?



2021. nov. 13. 23:11
 1/3 anonim ***** válasza:
Ezen én is gondolkoztam, én meg csak remélem hogy a tartózkodásira küldik, mert nekem oda kéne.
2021. nov. 14. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem baj biztos nem lesz belőle, ha megadod értesítési címnek azt, ahova szeretnéd hogy küldjék a dolgokat. Add meg nyugodtan a tartózkodási helyet oda is.
2021. nov. 15. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem.engedi a rendszer. (1 es voltam)
2021. nov. 15. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!