Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Gyógytornász szakdolgozat téma?

Gyógytornász szakdolgozat téma?

Figyelt kérdés

Valaki tudna esetleg valid kérdőíveket mondani, melyik oldalon találok ilyet(amelyek esetleg gerincre terjednének ki, de ha más betegségekre, az sem baj). Továbbá azt kérdezném még meg, hogy nem tudtok véletlenül egyszerűbb témákat ahol nem kellene pl egy 12 hetes tornaprogramot felépíteni?

Kicsit el vagyok veszve e téren, és kreatív sem vagyok. Nemsokára le kell adni a szakdoga témát, utolsó pillanatig NEM AKAROK várni márcsak a konzulens keresés miatt sem (témás listát nem kaptunk még, de addig sem akarok várni) A gerinc érdekelne a legjobban.

Nézegettem már különböző egyetemek régebbi listáját a választható témákról, de eddig nem nagyon fogtak meg.

Ha valakinek van valami javaslata, azt örömmel fogadnám <3

Bunkó kommentelők mellőzzenek pls!



2021. nov. 23. 20:21
 1/1 anonim ***** válasza:
54%
esetleg nincsen facebook gyógytornász (zárt) csoport? ott esetleg megkérdezhetnéd?:)
2021. nov. 24. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!