Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ha komplex mérlegképes könyvel...

Ha komplex mérlegképes könyvelő OKJ- elrontom a ellenőrzés írásbeli vizsgát? Akkor az eddig megszerzett vizsgáim (számvitel, elemzés) elvész? Kezdhetem elölről az egész komplex vizsgát?

Figyelt kérdés

2021. nov. 24. 19:08
 1/7 anonim ***** válasza:
Ez költői kérdés?
2021. dec. 21. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ennek az oldalnak a neve gyakorikerdesek.hu, még csodálkozol ha valaki kérdést ír ki??
2022. jan. 5. 19:44
 3/7 anonim ***** válasza:

Nem teszünk fel ilyen kérdéseket, hogy mi van akkor ha megbukok. Mi van akkor hogyha nem vesznek fel. Mi van akkor hogyha luk van a seggemen.

A költői kérdés lényege hogy a válasz nyilvánvalóan igen.

2022. jan. 5. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Látom egy olyan kérdéshez írtál, aminél a témát totál nem érted.

Akkor ha nem vagy képbe minek írsz?

Ráadásul egy hónap elteltével amikor már nem is aktuális az egész, ​mert meglett a vizsga...

Ja és amúgy képzeld, OKJ-n van hogy az eddig sikerült, sikeresen elveégzett vizsgáid pontjai el is veszhetnek... Ez nem bukástól függ..

Szerintem ha unatkozol inkább nézz TV-t, nem másokba állj bele...

2022. jan. 6. 21:59
 5/7 A kérdező kommentje:

Amúgy a komplex vizsga 3 írásbeli és 3 szóbelit takar..

A kérdés amit nem értettél meg az lett volna, hogy..

Ha 3 irásbeliből egy nem sikerül, akkor az előző két vizsgaeredmény is elvész?

Nem tudtam hogy nem tudják sokan mi az a 'Komplex vizsga'. Ha most se tudnád azt jelenti összetett.

Plusz azt feltételeztem, hogy egy hozzá értő ember felel a kérdésemre..

2022. jan. 6. 22:05
 6/7 A kérdező kommentje:

Nesze a költői kérdésed:

Van értelme vitázni egy 2 hónapja kiírt kérdés miatt, egy olyan emberrel aki egy semmitmondó választ, beszólást írt nem sokkal karacsony előtt, mert nem volt jobb dolga?


Érdemes elgondolkodni rajta..

2022. jan. 6. 22:15
 7/7 anonim ***** válasza:
Kedves Kérdező! Nem vész el....:) Ne aggódj.
2022. jan. 9. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!