Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Jogosnak érzitek a következőt?...

Jogosnak érzitek a következőt? Mi a javaslatotok?

Figyelt kérdés

Egy kb. 30 fős osztályban lett egy pozitív covid teszt, a tanuló már nem volt az iskolában mikor kiderult róla, hogy Covidos. Első körben hazaküldték az olyan OLTATLAN diákokat, akik mellette/előtte ültek órák alatt, illetve akik beszéltek vele… Aztán ezt osztályfőnök megtudta és bejött egy óra kellős közepére, hogy az oltatlanok álljanak és menjenek haza…

Így utólag az egyik tanár “elkotyogta” a megmaradt osztálytársaimnak, hogy igazgatóúr nem is tudott erről és, hogy csak az első körben kiválasztott 3 tanulót küldhették volna haza, minket pedig nem… ráadásul karanténba is kell vonulnunk pedig semmi bajunk és nem is érintkeztünk a Covidos személlyel…

esetleg van valami tippetek, amit bele tudok fogalalni abba az üzenetbe, amit szeretnék írni a vezetőségnek?

(Gimnaziumrol van szo)



2021. nov. 26. 16:40
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Együttérzek. Én is gimnazista vagyok, nálunk kb 3 hete derölt ki az egyik osztálytársamról, hogy kovidos. Ő karanténba került, ok, lett értesítve a tankerület, igazgató, ahogy kell. Nem adtak semmiféle utasítást, minden maradt úgy, ahogy volt. Történt valami? Semmi az égvilágon, rajta kívül senki nem lett beteg.

Megjegyezném, hogy rosszul esett, amikor reggel bementem az osztályba és az osztálytársaim azzal üdvözöltek, hogy mivel nem vagyok beoltva, otthon kellett volna maradnom, Én meg így nézek, hogy mi van, én nem, is tudtam erről. Aztán mondta az ofő, hogy nincs semmi baj, a tannkerület dönt a karaténról. És hát igen, nem jött semmi utasítás, szóval ezt így megúsztam. Minden a feje tetejére állt.


Sajnos nem tudok okosat mondani, a protokoll elvileg tényleg az, hogy aki nincs beoltva, annak karaténba kell vonulnia. Más kérdés, hogy ennek mi értelme van és más kérdés, hogy ezt mennyire követik.

2021. nov. 26. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
70%
Undorító, csak annyit tudok mondani. Ez oltáspropaganda is. Évekkel ezelőtt, ha az iskola 70%-a hiányzott egy influenza szezonban, nem csináltak ekkora ügyet, pedig akkor aztán köhögött, tüsszentett mindenki, s nem csak kettőt. Na, mindegy, kicsit dühítő, hogy az egészséges emberekkel, gyerekekkel is szórakoznak már. Sok ember figyelmét elkerüli, hogy november van, az összes járvány szezonja ilyenkor kezdődik, egészen áprilisig. Semmi újdonság nincs ebben.
2021. nov. 26. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!