Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Lesz távoktatás a Debreceni...

Lesz távoktatás a Debreceni Egyetemen?

Figyelt kérdés

2021. nov. 28. 10:13
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
81%

#7


Levelezős vagyok, és dolgozok mellette. Munkahelyem nem nagy távolság tőlem, ilyenkor vírus idején nem nagyon mászkálok máshova, csak a h.lye zh-k miatt utazgatok, amit meg lehetne online is oldalni. Még mielőtt beokádod, hogy "tudtad mire jelentkezel", nem, nem tudtam még akkor, hogy ez a helyzet lesz, békeidőben kezdtem. Amúgy meg unalmas már ez a semmirekellő duma, hogy nem muszáj egyetemre járni. Képzeld, neked se muszáj naponta szétokádni magad egy kocsmában, csak mert te meg társaság nélkül nem tudsz létezni. A 10-esnek igaza van. Bár te társasági embernek tartod magad, sztem neked és a társaságnak is pont jót tenne, ha inkább otthon maradnál kicsit, aztán ha helyre teszed magadban, hogy nem csak te létezel a világon, hanem más is, és a te kocsmában szétokádásra vágyásodnál egy ember élete valamivel fontosabb. Legalább a téli időszakot ki lehetne húzni szétokádás és buli nélkül. Valamiért én érdekes mód buli nélkül is 500 féle más elfoglaltságot tudok kitalálni, amihez ki se kell mozdulni, és kihasználom az időt hasznosan, de hidd el társasági lényként is többet oda tudok tenni, mint te ezzel a hozzáállásoddal 🤣🤣🤣

2021. nov. 28. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
0%
Kedves 10-es, szerintem 9-es egyáltalán nem hülye. Ez a jelző talán inkább Rád illene...
2021. nov. 30. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
0%

11-es, a hozzászólásod Téged minősít!:-(

Már bocs, de Te tényleg csak a szétokádást tudod elképzelni, mint szórakozási lehetőséget? Ennél kulturáltabb dolgok is vannak ám, ha kimozdulnál, akkor lehet, hogy értesülnél is róla.

Szégyen, hogy egy ilyen hozzászóló egyáltalán egyetem közelébe mehet!

2021. nov. 30. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

#13 szerintem meg az a szégyen, hogy egy hozzászólást a stílusa alapján ítélsz meg (ami csak a felszín, és a körülmények mistt alakult így), és nem a tartalma alapján. Az meg csak a ráadás, hogy ez alapján ítéled meg a személyem, amit nem is ismersz. Ez pont rád nézve vall szégyenre, hogy emiatt nem kellene szerinted egyetemre járnom, miközben arról sincs halvány fingod se, hogy eddig szinte közel 4,5-ös átlaggal nyomok egy 5 éves osztatlan szakot, amiről első évbe ki szokás hullani.


Ha már beleálltál ebbe a filléres megmondóemberkedésbe és személyeskedésbe, engedj meg egy személyeskedést tőlem is, ha már eddig làtványosan magasabb intellektualitást hoztam ide, mint az okádásra vágyó válaszoló: sztem neked nincs keresnivalód egyetem közelében az egybites primitívségeddel, amit itt mutattál a válaszodban.

Amúgy totál semmit nem is fogtál fel a válaszomból, és nem is tudtad értelmezni, mert olyanokat hoztál fel, amihez semmi köze a válaszomnak.

2021. nov. 30. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
0%
Na most újra elolvastam a 11-es válaszodat, de még mindig nem sikerült több értelmet kihámoznom belőle, mint az előbb. Ebben sajnos a #14 válaszod sem segített sokat:-) No de mindegy is.
2021. nov. 30. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
#15 persze, könnyebb tudatosan analfabétát játszani, mintsem elismerni, hogy egy b.rom voltál, amiért egy sz.ros gyk-s hozzászólás alapján levontad a frankó konzekvenciát, hogy nekem nem szabad egyetem közelébe se mennem, még akkor sem ha beárazom a hallgatók 2/3-át az átlagom alapján. Mindezt csak azért, mert neked sem tetszik, hogy az értelmesebbek jórésze átmeneti korlátozásokat szeretne ésszerű módon, és nem mindenki vallja azt amit te.
2021. nov. 30. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Nem értek egyet azzal aki azt mondja hogy személyes jelenlét kell. Tavaly egy másik egyetemen végeztem gazdasági szakon. Még a legkeményebb számolást is le tudták adni online és a levelezőt most is úgy tartják úgy tudom. Olyan kemény vizsgáztatás volt mint az előtt soha. Amelyik egyetem nem tudja kivédeni a puskázást online, az a saját szegénységi bizonyítványát mutatja fel.

Ebben a helyzetben rá kellene ébredni, hogy mi a fontosabb, szerintem az emberi élet védelme, melyhez nagyban hozzájárulna az egyetemi online képzés. Persze aki jár bulizni meg karácsonyi vásárokba az valóban elszégyelhetné magát ha online puskázási céllal maradna otthon, de én és akik nem emiatt szeretnék ne szívjanak már mások felelőtlen döntései miatt. Nekem nem kell karácsonyi vásár se majd ha eltűnik a vírus és visszatér a normális élet.

2021. dec. 1. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!