Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hányszor váltottál munkát...

Hányszor váltottál munkát életed során? Vagy egyetemen szakot?

Figyelt kérdés

Mi okozta a nehézsséged a döntésbe hogy mégse ezt a szakot akarod tanulni hanem a másikat vagy meg mi okozta hogy munkát válts?

Nagyon érdekelne válaszaitok



2021. nov. 30. 20:46
 1/4 anonim ***** válasza:
97%

Ha az 1-2 hetes nyári diákmunkákat nem számítjuk, akkor még soha.

Arra a szakra járok, amit imádok, eléggé kétlem, hogy nem fejezem be vagy másik mesterre megyek utána. Nagyon biztos vagyok benne, hogy jó helyen vagyok.

Munkát se váltottam még soha, mondjuk nem is dolgozom olyan régóta állandó jelleggel. De elégedett vagyok és ha úgy fejlődik a cég, ahogyan most az kilátasban van, akár mennék innen nyugdíjba. Rengeteg fejlődési lehetőségem van itt és tudom kamatoztatni már most a még elég hiányos szakmai tudásomat.

Ez biztosan lényeges: 20 éves vagyok.

2021. nov. 30. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
98%

Másik, de kapcsolódó mesterképzésre mentem tovább, mert úgy éreztem az több tudást fog adni. (Így is lett, bár kevésbé tetszett.)

Egyszer váltottam munkahelyet, nem éreztem, hogy tudnék fejlődni. Illetve most is kevesebbet keresek szerintem, mint amennyit ezzel a végzettséggel kellene, de ott mégy ennyit sem tudtak volna fizetni.

2021. nov. 30. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
97%

Kétszer váltottam szakot:

Kereskedelem és marketingről Kommunikáció és médiatudományra mentem, és végül itt is diplomáztam le. Utólag látom, hogy jól döntöttem.


Munkahelyet kb 1-2 évente váltogattam, mert szerettem volna minél több területre rálátni.

Végül volt szerencsém belekóstolni a multis életbe, van egy kis szerkesztőségi tapasztalatom és most a közszférából mentem szülni.


27 éves vagyok. Most is szívesen tanulnék valamit, de a kommunikáció mesterben már nem vagyok biztos.

2021. dec. 1. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Egyetemi szakot egyszer sem. Még nem dolgoztam.
2021. dec. 1. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!