Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Nyelvvizsga amnesztia 2022?

Nyelvvizsga amnesztia 2022?

Figyelt kérdés

Valaki nem tudja,hogy a tavalyi nyelvvizsga amnesztia azokra is érvényes ,akiknem 2 nyelvvizsga kellett? Egy c1 és egy szakmai közép?

Tehát mindkettőt elengedték,akinek egyik sem volt?



2021. dec. 1. 07:24
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
47%
Nem lesz, ne reménykedj. Tanulj.
2021. dec. 1. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
100%
Igen, ahova 2 nyelvvizsga kellett, ott mind a kettőt elengedték.
2021. dec. 2. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
75%
Idén is lesz?
2021. dec. 2. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
11%
NEM lesz. Miért lenne? Egyszer volt Budán kutyavásár.
2021. dec. 2. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
87%
hát nem egyszer volt egyébként, hanem kétszer;) egyébként meg tényleg van vmi hir erről, hogy meghosszabbitják, ha utánanézel
2021. dec. 2. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:
2021. dec. 3. 00:03
 7/25 anonim ***** válasza:
49%

Meg fogják hosszabbítani 2022 júniusig a nyelvvizsga amnesztiát.



Akiknek eddig volt amnesztia azok is volt működő nyelviskola, online nyelviskola, magántanárok. Az egész COVID alatt csak pár hónap volt, amíg nem volt ilyen.


Pl. jogász aki nem is dolgozhat a diplomájával külföldön, egy gyógypedagógus, egy szociális munkás stb ezeknek aztán nagyon kell a nyelvvizsga.


Aki megcsinálta azért acsarkodik, akinek köze nincs a diplomához azért. Kár itt kérdezni.


Jövő héten pénteken vagy utána héten 13-14-15 lehet a szavazás a hosszabbításról. Benne van a javaslatban a nyelvvizsga amnesztia is.


Ezzel kb. 25-30ezer diáknak biztosan megkönnyítik a dolgát, pénzt spórolnak nekik a nyelvtanáron több 100 ezret és könnyebben és több pénzért tudnak elhelyezkedni.

Ahová meg kell a komolyabb nyelvtudás oda alapból nem veszik fel úgyse.


Én ez miatt fogok a fideszre szavazni amúgy.

Nem kell állandóan feszíteni a népet az elvárásokkal. Ráadásul olyan diplomám lesz amivel külföldön nem tudok elhelyezkedni amúgy se.

2021. dec. 3. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
38%

7. "Én ez miatt fogok a fideszre szavazni amúgy."


Pont ezért kellene eltörölni az általános választójogot, hogy az ilyen féldisznóval megvásárolható trollok ne tarthassák a hatalomban a tolvaj bandát. Az gondolom egy cseppet sem érdekel téged, 7-es, hogy közben a fideszes bűnbanda ellopja a jövődet.

2021. dec. 3. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
100%

Legalább vannak, akik fel merik vállalni, hogy a fideszre szavaznak.


Egyébként én is rájuk fogok szavazni, mert például az én családom sokkal jobban él mint 10 évvel ezelőtt.


De mindenki mindent máshogy él meg.


Lopásról meg csak annyit, hogy bárki lesz hatalmon mindenki lopni fog. Mert ilyenek az emberek. Csak nézzétek meg, ha a konyhás megteheti, hogy hoz a melóból egy kis alapanyagot sunyiba, megteszi. Vagy éppenséggel mindegy hogy hol dolgozol. Ha megteheted és olyan mentalitással vagy megáldva akkor megteszed. Ennyi...


A nyelvvizsga amnesztiáról meg annyit, hogy remélem lesz. Mert ha visszamenőleg mindenki megkaphatta a diplomáját, akkor nem lenne fair megtagadni ezt a most vagy a jövőben végzőktől. És covid ide vagy oda. A legnagyobb sz.rban is lehetett nyelvvizsgát tenni..


(Mielőtt támadnátok, nekem van nyelvvizsgám. Megkínlódtam érte, ennek ellenére egyáltalán nem sajnálom a másiktól.)

2021. dec. 3. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
Mondjuk, ha 15 évvel ezelőttig eltörölték, vagyis teljesen, mert 2005 óta kötelező a diplomához, akkor mostmár minek erőltetni?
2021. dec. 5. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!