Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szerintetek gáz, hogy felelésk...

Szerintetek gáz, hogy felelésközbe sírtam?

Figyelt kérdés
Feleltem töriből a tanárunk olyan szigorú és nagyon féltem, hogy elfogom rontani. A felelés végén elkezdtem sírni mert annyira féltem, hogy valamit elrontok és attól is, hogy osztálytársaim kifognak nevetni. Azt mondtam a tanárnak, hogy nem szeretek az osztály elött beszélni és erre visszaválaszolt "Akkor ne beszélj" (olyasmit kb). Ezért most nagyon gáznak érzem magamat és nem tudom hogy kéne jobban érezni magam.

2021. dec. 1. 16:54
 1/5 anonim ***** válasza:
75%

Én minden rosszindulat nélkül egy pszichológus felkeresését javasolnám, mivel az egyáltalán nem normális reakció, hogy annyira félsz felelés közben a hibázástól, hogy sírva fakadsz. Ezzel muszáj foglalkozni és fejleszteni a hiányzó készségeket, mivel az egyetemen ez sokkal durvább lesz.


Nézd. Igen kellemetlen, hogy sírva fakadtál felelés közben, de nem a világ vége. Az osztálytársaid is gyorsan túl fogják tenni magukat a történteken. Ha a tanár nagyon szigorú, akkor valószínűleg még sajnáltak is téged közben.

2021. dec. 1. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
15%

übergáz


az osztálytársaid nagy ívben tesznek arra, hogy hogyan felelsz, valszeg végig telefonoztak, örültek, hogy addig se kell odafigyelni


de ez a sírás egészen biztosan megmarad bennük

2021. dec. 1. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
15%

Az sokkal gázabb, hogy nem tudsz helyesen írni!

*felelés közben

* el fogom rontani

*ki fognak nevetni

*előtt

A vesszők használatának hiányára már ki sem térek.

2021. dec. 1. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
13%
3as, Nem helyesírási tanácsot kért, hanem véleményt!
2021. dec. 1. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
#4 Véleményt mondtam, de akkor a kedvedért leírom újra, bőveben: az, hogy sírt felelés közben, nem gáz, legfeljebb furcsa, de majd hozzászokik ahhoz, hogy mások előtt kell beszélnie. Az viszont, hogy az anyanyelvén nem tud helyesen írni, na az igenis gáz, és inkább emiatt kéne aggódnia, nem a sírás miatt.
2021. dec. 1. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!