Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ha egyetemen államilag finansz...

Ha egyetemen államilag finanszírozott képzésben veszek részt, de passzív félévet veszek fel, a passzív félév eltelte után, újra aktív féléven folytatva az egyetemet, továbbra is államilag finanszírozott képzésben maradok?

Figyelt kérdés
2021. dec. 5. 22:04
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Csak akkor, ha a passzívot megelőző 2 félév átlagában van 36 teljesített kredited és a meghatározott tanulmányi átlagod is, továbbá az adott szakon a képzési idő plusz 2 félévet még nem lépted túl.
2021. dec. 5. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod 1-es. Megvan bőven a 2 félév átlagában a 36 teljesített kredit, a tanulmányi átlag is, az utolsó kritériumot nem értem teljesen, ha már több mint 2 félévet teljesítettem államilag finanszírozott képzésen? Erre gondoltál?
2021. dec. 6. 00:52
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha egy képzés 6 féléves, akkor 8 támogatott félév van rá. Ezt jelenti az utolsó feltétel. vagyis ezt nem haladhatja meg .
2021. dec. 6. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm a válaszod így már világos.
2021. dec. 6. 15:34

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!