Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Akik nem vették fel az oltást...

Akik nem vették fel az oltást azok hivatalosan meddig dolgozhatnak az iskolákban? December 15 vagy december 31 vagy január 15?Mikor küldik fizetetlenre? Lent részletesen

Figyelt kérdés

Nem vagyok tanár (Takarító vagyok) nekem a december 15. - i határidőt adták s arra 15 nap felszólítás. Így akárhogy is értelmezem az dec. 30.Tehát január 3.-tól fizetetlnere kéne hogy küldjenek. Ugye jól értem?

Vagy már december 15-től fizetetlen?



Én már átestem a covin még nyáron s így minél később szeretném beadatni az oltást. Ezért még húznám az időt amíg lehet s csak az utolsó pillanatban mennék oltásra.



2021. dec. 7. 15:38
 1/4 anonim ***** válasza:
55%
Ha úgyis elmész, minek húzni? És ha közben megfázol vagy begyullad a torkod, és hetekig nem vagy oltható? Ne ezen múljon már. Ennek a pár napnak vagy hétnek nem nagyon van jelentősége.
2021. dec. 7. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Amennyiben az állami alkalmazott ügyfelekkel rendszeresen találkozik, a védőoltást főszabály szerint 2021. december 15-ig fel kell vennie, egyéb esetben legkésőbb 2022. január 31-ig. Az állami szférában dolgozót, aki határidőig nem oltatja be magát, fizetés nélküli szabadságra kell küldeni és egy év múlva jogviszonya megszüntethető.
2021. dec. 7. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem találkozol ügyfelekkel, úgyhogy ne oltasd be magad, hanem pereld be őket, itt a jogi útmutató:

[link]

2021. dec. 8. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ha mész vaxira, temetésre legyen pénzed!

Nekem rokonom szintén takarít, iskolában. Ha ő is vaxiztatni akarna, neki ugyanezt mondanám.

2021. dec. 16. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!