Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Tényleg igaz, hogy indítanak...

Tényleg igaz, hogy indítanak osztatlan zoológia szakot?⬇️

Figyelt kérdés

Ennél a kérdésnél a kérdező szerint az Állatorvostudományi Egyetemen szeptembertől terveznek osztatlan zoológia szakot indítani.

https://www.gyakorikerdesek.hu/kozoktatas-tanfolyamok__magya..

Elmondása szerint a nemrég tartott nyílt napokon beszéltek erről. Van itt még olyan aki ott volt és ezt meg tudja erősíteni vagy cáfolni?

Hivatalos forrás sehol sincsen róla. Ez miatt az egész kitalációnak tűnik.

Ti tudtok erről bármi információt mondani?

Szerintetek tényleg lesz ilyen szak?



2021. dec. 11. 10:36
 1/3 anonim ***** válasza:
92%
4 nap mulva kiderül :) a felvin vagy meghirdetik vagy nem.
2021. dec. 11. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
30%
Meg kérdezhetem hogy pontosan mivel foglalkozik a zoológus?
2021. dec. 11. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Szia, én vagyok annál a kérdésnél a kérdező:)

Nem mondtam, hogy biztosan indulni fog, csak annyit, hogy folyamatban van az akkreditációja, remélik hogy sikerül indítani. Elvileg legkésőbb januárban lesz róla végleges infó, ha addig nem kerül fel semmi a felvire akkor nem jött össze. Legalábbis a nyílt napon ezt mondták.

2021. dec. 11. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!