Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ez milyen tanulmányi átlagnak...

Ez milyen tanulmányi átlagnak számít?

Figyelt kérdés

(Ált. isk 7.osztály)


Nyelvtan: 4,50

Irodalom: 3,80

Történelem: 5,00

Német: 5,00

Etika: 5,00

Matek: 5,00

Infó: 5,00

Fizika: 1,75

Kémia: 5,00

Biosz: 3,75

Rajz: 4,00

Életvitel: 5,00

Földrajz: 3,67



2021. dec. 11. 18:00
A kérdező szavazást indított:
Szuper
Jobb
Átlagos
Rosszabb
Rossz
29 szavazat
 1/4 Data Scientist ***** válasza:
100%

Ha mindenből fölfelé kerekítenek, akkor 4.46 az átlagod, ami szerintem jó eredménynek számít.


A fizika 2-esed kirívóan rossz jegy a többihez képest, nektek ez új tantárgy, lehet, hogy a tanár sem tanít jól. Ebből mindenképpen próbálj meg javítani. Ha jeles vagy matekból és infóból is, akkor mindenképpen esélyed van fizikából is legalább 4-esnek lenni. Ess neki a könyvnek az elejétől kezdve, nézz youtube videókat vagy kérd a szüleid segítségét, és kérj a tanártól javítási lehetőséget.


A többi eredményed szép eredmény.

2021. dec. 11. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
84%

Jó de a fizikán javítani kéne.

^_^

2021. dec. 11. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
A fizikával mi a gond? Tavaly én tanultam a lányommal itthon 7.-ben a fizikát, és nem olyan nehéz. Nagyon sok jó anyag van fent a youtube-on, szépen elmagyarázzák.
2021. dec. 12. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Semmi baj nincs vele, max ne műszaki irányba tanulj
2021. dec. 12. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!