Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Abban az esetben ha időnkent...

Abban az esetben ha időnkent közepiskolasokat korrepetalok, vagy egyetemistanak segítek diplomatervet keszíteni az APEH-nak van e köze hozza?

Figyelt kérdés
A fentieket kiegeszítem azzal,hogy ezeket egy hirdetes formajaban teszem nyilvanossa,reszletezve a tantargyakat,valamint a középiskaola,egyetem tipusat.Kerlek benneteket,hogy azok valaszoljanak,akik kompletensek a kerdesben!
2010. szept. 6. 17:02
 1/3 anonim ***** válasza:
Mármint úgy érted, hogy kellene-e adóznod utána...? Szerinted...?
2010. szept. 6. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Pontosan,ez a kerdes lenyege,de eddig csak ismarősőknek csinaltam neg a diplomatervet,il.degítettem sz elkeszíteseben.
2010. szept. 6. 17:07
 3/3 anonim ***** válasza:

Itt olvastam valahol, hogy nem kell ezután adóznod, mivel már azt a pénzt, amit odaadnak neked, nos abból már adóztak.


Valami törvény van rá, itt olvastam a gyakorikerdesek.hu-n


De azért várj meg egy okosabbat is. :)

2010. szept. 6. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!