Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Egyetemen 84,56%-ot nem 85-re...

Egyetemen 84,56%-ot nem 85-re kellene kerekíteni?

Figyelt kérdés
Gyógytornász szakos vagyok, mozgástanból tegnap volt vizsgám, 84,56% lett, és ehhez hozzájön a gyakorlati vizsgából +5% és én úgy gondoltam,hogyha felfelé kerekítenek, akkor összesen 90%-kal pont ötös lenne... erre most láttam a neptunban ,hogy 4-est írtak be, de abban a pillanatban ki is lett törölve,viszont a jegyek között ugyanúgy megjeleníti. szóval nem értem,írjak szerintetek a tanulmányi osztálynak,vagy hülyének néznek?

2021. dec. 16. 17:50
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nincs ilyen, hogy kerekítés. A 84,99 az kevesebb, mint 85, tehát nincs meg a minimum szint az 5-höz.
2021. dec. 16. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Volt a vizsgán olyan szabály, hogy csak egész %-ot lehet kapni, vagy ezt csak te gondoltad?
2021. dec. 16. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem adják meg. Ez nem igy megy.
2021. dec. 16. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
92%

A tanárnak írj, hogy hogyan tudnál még ~0,4%-ot szerezni, mert ötöst akarsz.

Vagy megadja, vagy nem.

2021. dec. 16. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
A tanárnak írj, hogy szeretnél javítani egy részből pl. Ha mondjuk a gyakorlatai beszámolóid között volt olyan, ami nem ötös lett, próbáld meg kijavítani vagy az elméleti vizsgát is javíthatod, csak azzal legyél tisztában, hogyha 2-esre "javítasz", akkor az kerül be. Itt nem úgy kerekítenek, mint középsuliban, egyébként meg a 4-es sem rossz, hidd el.
2021. dec. 19. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!